Siatkarze Olimpii Sulęcin przegrali u siebie z Gwardią Wrocław 2:3 w przedostatniej kolejce Tauron 1 ligi.
Pierwsze trzy sety zakończyły się wynikami 25:22: pierwszy padł łupem gości, kolejne dwa były dla gospodarzy. W czwartym Olimpia przegrała 21:25 a w tie-breaku 7:15. Sulęciński zespół nie wykorzystał więc szansy, żeby już zapewnić sobie utrzymanie na zapleczu PlusLigi a było to możliwe wobec porażki Krispolu Września w Częstochowie:
