Ważny mecz Olimpii

fot. Ryszard Rachlewicz

Niezwykle ważne spotkanie czeka jutro siatkarzy Olimpii Sulęcin.

W kolejnym meczu I ligi sulęcinianie zmierzą się w Tomaszowie Mazowieckim z miejscową Lechią, która ma tylko dwa punkty więcej od podopiecznych Tomasza Kowalskiego.

Exit mobile version