Niezwykle ważne spotkanie czeka jutro siatkarzy Olimpii Sulęcin.
W kolejnym meczu I ligi sulęcinianie zmierzą się w Tomaszowie Mazowieckim z miejscową Lechią, która ma tylko dwa punkty więcej od podopiecznych Tomasza Kowalskiego.

fot. Ryszard Rachlewicz
Niezwykle ważne spotkanie czeka jutro siatkarzy Olimpii Sulęcin.
W kolejnym meczu I ligi sulęcinianie zmierzą się w Tomaszowie Mazowieckim z miejscową Lechią, która ma tylko dwa punkty więcej od podopiecznych Tomasza Kowalskiego.