Zbiórka żywności z Caritas

Fot. Envato

Diecezjalna Caritas przygotowuje się do corocznej akcji „Tak. Pomagam”.

Będzie to już XIX edycja ogólnopolskiej zbiórki żywności, która tuż przed świętami trafi do najbardziej potrzebujących rodzin. Sylwia Grzyb z Caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej mówi, że każdego roku w akcję angażuje się wielu wolontariuszy:

Poza coroczną zbiórką także na co dzień można zostawiać produkty żywnościowe dla potrzebujących w magazynach Caritas:

Udział w akacji 3 i 4 grudnia mogą wziąć parafialne zespoły Caritas, ale również indywidualni wolontariusze, którzy zgłoszą się do diecezjalnej Caritas.

Exit mobile version