Wczoraj do pracy w urzędzie wrócił prawie po ponad miesiącu burmistrz Żagania Andrzej Katarzyniec.
Chorował na koronawirusa, pół miesiąca spędził w szpitalu.
Falubaz w niepełnym składzie powalczył tylko do pewnego momentu
Od porażki rozpoczęli rundę rewanżową w PGE Ekstralidze żużlowcy Stelmetu Falubazu. Zielonogórzanie przegrali w Grudziądzu z liderem PGE Ekstraligi Bayersystem...






















