Żagań rozpoczął nabór wniosków o stypendia za wybitne osiągnięcia uczniów szkół podstawowych. Mogą je zgłosić dyrektorzy placówek zarządzanych przez organ prowadzący, a także rodzice.
Wyróżnienia będą przyznawane za naukę, kulturę i sztukę oraz sport. – Mamy bardzo zdolne dzieci oraz młodzież i warto, aby docenić ich aktywność. Wielokrotnie to także ich działania poza murami szkół. Czekamy na wnioski dotyczące nagrodzenia uczniów – mówi burmistrz Sławomir Kowal:
Dodajmy, że wnioski o stypendia można składać do 31 sierpnia.
Polecamy
Dobiega końca remont nowej siedziby CUS żagańskiej gminy
Coraz bliżej zakończenia remontu i adaptacji pomieszczeń w budynku po byłej szkole w Jeleninie na Centrum Usług Społecznych. Gmina Żagań...
Czytaj więcejDetails





















