W programie rozmawiamy o 30. rocznicy powstania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.
Gośćmi audycji były: Basia Krumholc, Julia Kowalska, Zuzia Junke i Julia Tomkowicz.
Raport o stanie województwa. Zarząd z wotum zaufania
Na dzisiejszej, ostatniej sesji sejmiku województwa lubuskiego przed wakacjami odbyła się debata o raporcie o stanie regionu. Finalnie radni postanowili...


















