W programie rozmawiamy o 30. rocznicy powstania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej.
Gośćmi audycji były: Basia Krumholc, Julia Kowalska, Zuzia Junke i Julia Tomkowicz.
Piotr Bujewicz w złotej drużynie podczas MŚ w Suhl
Piotr Bujewicz z Gwardii Zielona Góra został drużynowym mistrzem świata juniorów w strzelectwie. W zawodach w niemieckim Suhl drużyna w...


















