Kibice Stali Gorzów maja ostatnio powody do zadowolenia. Gorzowski zespół jest już pewny udziału w rundzie play off w PGE Ekstralidze. Dodatkowo Władze klubu porozumiały się z liderami zespołu. Kontrakty na dwa late podpisali Szymon Woźniak, Martin Vaculik oraz Anders Thomsen. Prezes Stali Gorzów Waldemar Sadowski cieszy się z utrzymania trzonu zespołu i nie wyklucza wzmocnień drużyny.
Będzie gorąco na „Jancarzu”. Dosłownie i w przeności
W niedzielny wieczór, na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wlkp. w kolejnym meczu Speedway Ekstraligi żużlowcy Gezet Stali zmierzą...


















