W piątek zakończył się rok szkolny 2022/23. Jaki był dla uczniów i nauczycieli? Jak widzą miniony czas przedstawiciele organów prowadzących szkoły i je nadzorujących? Czy w kolejnym roku szkolnym wszyscy uczniowie trafią do wymarzonych szkół? Czy nie zabraknie w nich nauczycieli?
Odpowiedzi na te pytania na przykładzie Nowej Soli poszukiwać będą nasi rozmówcy. Zaprasza Sławomir Kordyjalik.
Warto przeczytać:
Wojewódzkie zakończenie roku szkolnego w technikum w Czerwieńsku
Dziś po wielu miesiącach nauki i natłoku obowiązków uczniowie rozpoczynają wakacje. W Czerwieńsku odbyło się wojewódzkie zakończenie roku szkolnego. Połączono...
Czytaj więcejDetails




















