Dziś poznajemy inicjatywę o nazwie Klub Przedsiębiorczych Mam. Jest to ogólnopolska społeczność kobiet, które prowadzą własny biznes, bądź planują jego założenie. Z założycielkami zielonogórskiego klubu Magdaleną Zaniewicz oraz Mariną Vitovtowa porozmawia Monika Bartkowicz-Krzysztof.
Do AZS-u dołączyła siatkarka z przeszłością w II lidze
W składzie siatkarek AZS-u UZ Zielona Góra, czyli zespołu, który w poprzednim sezonie wygrał lubuską III ligę – zajadą jedynie...

















