Stilon wraca z Wrocławia bez punktów

Agencja Inestycyjna Stilon Gorzów przegrał ze Ślęzą Wrocław 1-3 w wyjazdowym meczu III ligi. Po pierwszej połowie było 1-1.

Mecz zaczął się dla Stilonu źle, bo już w 4 minucie stracił gola – zdobył go dla Ślęzy Przemysław Marcjan.

Na dodatek kontuzji doznał Artem Vaskov, którego w 14 minucie zastąpił Olaf Nowak.

Te wydarzenia nie podłamały jednak gorzowian i w 32 minucie Łukasz Kopeć pięknym strzałem z rzutu wolnego pokonał bramkarza gospodarzy.

Przed przerwą Kopeć miał jeszcze jedną okazję do strzelenia gola ale trafił piłką w boczną siatkę bramki Ślęzy.

W drugiej połowie oba zespoły starały się strzelić choćby gola, ale udało się to dopiero na 11 minut przed końcem Mateuszowi Kluzkowi ze Ślęzy.

Wrocławianie prowadzili 2-1, a w przedłużonym czasie gry, w 94 minucie, zdobyli bramkę, która zamknęła mecz.