Deja vu Stilonu z Górnikiem: 3:0 a potem nerwowa końcówka

Deja vu Stilonu z Górnikiem: 3:0 a potem nerwowa końcówka Radio Zachód - Lubuskie

Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów pokonał na wyjeździe rezerwy ekstraklasowego Górnika Zabrze 3:2 w 20. kolejce piłkarskiej III ligi. Mecz miał analogiczny przebieg do jesiennego starcia tych drużyn. Wówczas to Górnik prowadził w Gorzowie 3:0, tym razem to Stilon zdobył pierwsze trzy gole: w 11 minucie trafił Emil Drozdowicz, w 33 Filip Wiśniewski a w 40 Łukasz Kopeć.

I tak jak w pierwszej rundzie 3:0 okazało się nie być końcem emocji w tym meczu: zabrzanie w 65 minucie trafili po raz pierwszy a 12 minut później zdobyli kontaktową bramkę. Na szczęście dla Stilonu scenariusz z pierwszej połowy sezonu powtórzył się do końca: gospodarze pomimo zdecydowanych ataków nie zdołali doprowadzić do wyrównania: