SKM zaczyna ćwierćfinały od wygranej

SKM zaczyna ćwierćfinały od wygranej Radio Zachód - Lubuskie

Wygraną 61-47 nad MLKS-em Rzeszów zakończył się pierwszy mecz ćwierćfinału Mistrzostw Polski do lat 17 koszykarek SKM-u Zastalu Zielona Góra. Dla podopiecznych Bogusława Onufrowicza był to pierwszy mecz na szczeblu centralnym.

Zielonogórzanki od początku przeważały nad rywalami. Po dziesięciu minutach prowadziły 23-9. W drugiej kwarcie miały poważny zastój, niemal nie punktowały, a do przerwy mieliśmy remis po 29.

W drugiej połowie SKM już dominował, gospodynie z każdą minutą wyglądały coraz pewniej i wygrały czternastoma punktami.

W meczu otwarcia Wisła Kraków pokonała Basket Ksawerów 43-24. W sobotę o 15.15 w hali przy ul. Amelii w Zielonej Górze rywalkami SKM-u będzie zespół z województwa łódzkiego.