Diamentowe, szmaragdowe, złote i srebrne gody – zielonogórskie małżeństwa zostały uhonorowane dziś w Filharmonii Zielonogórskiej za długoletnie pożycie małżeńskie. Prezydent Zielonej Góry wręczył odznaczenia ponad 100 parom. Podczas uroczystości Janusz Kubicki wraz z małżonką, Agatą Wiśniewską-Kubicką także otrzymali wyróżnienie za 25 lat wspólnego pożycia:
Tory nie dają rady! Pociągi opóźnione
Opóźnienia pociągów w regionie! Ma to związek z obniżeniem maksymalnej prędkości, z jaką mogą poruszać się po torach. Wysokie temperatury...





































