Diamentowe, szmaragdowe, złote i srebrne gody – zielonogórskie małżeństwa zostały uhonorowane dziś w Filharmonii Zielonogórskiej za długoletnie pożycie małżeńskie. Prezydent Zielonej Góry wręczył odznaczenia ponad 100 parom. Podczas uroczystości Janusz Kubicki wraz z małżonką, Agatą Wiśniewską-Kubicką także otrzymali wyróżnienie za 25 lat wspólnego pożycia:
Finał ćwiczenia „Home run” z udziałem brytyjskich studentów w Żaganiu [ZDJECIA]
Muzeum Obozów Jenieckich w Żaganiu wspólnie z przedstawicielami Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii zorganizowali ćwiczenie dla angielskich studentów. Przyszli mundurowi...





































