Około 2200 studentów rozpoczęło dziś rok akademicki w murach gorzowskiej Akademii im. Jakuba z Paradyża. Inauguracja roku akademickiego rozpoczęła się msza świętą, która odprawiona została w gorzowskiej katedrze. Następnie władze uczelni, pracownicy i studenci oraz zaproszeni goście przeszli do auli, gdzie w południe rozpoczęła się tradycyjna ceremonia inauguracji nowego roku akademickiego.
Fizycy medyczni z całej Polski zjechali do Gorzowa
Nowoczesna radioterapia pod lupą ekspertów. W Gorzowie rozpoczęło się ogólnopolskie spotkanie specjalistów z zakresu fizyki medycznej. Ponad stu fizyków medycznych...


















