Pruszyński niezadowolony po ME

Pruszyński niezadowolony po ME Radio Zachód - Lubuskie

Michał Pruszyński z Towarzystwa Pływackiego Zielona Góra słabo zaprezentował się w zakończonych w Rumunii Mistrzostwach Europy Juniorów.

Na 100 i 200 metrów stylem dowolnym zmagania zakończył na eliminacjach. Na krótszym dystansie był 32(czas 51.59), a na dłuższym zajął 28 miejsce (czas 1:52.56).

W sztafecie 4×200 metrów stylem dowolnym dopłynął z kolegami do finału na miejscu szóstym. Tam nasza ekipa zajęła 3 miejsce, ale Pruszyński już w nim nie popłynął. Z kolei w sztafecie 4×100 metrów stylem dowolnym w eliminacjach był siódmy, ale ponownie nie wystąpił w finale, gdzie Polacy uplasowali się na czwartej pozycji.

Jak sam przyznaje, podczas wyjazdu zdobył cenne doświadczenie, ale ze startów zadowolony nie jest: