Falubaz najlepszy w Poznaniu. Duet Stali na drugim miejscu

Falubaz najlepszy w Poznaniu. Duet Stali na drugim miejscu Radio Zachód - Lubuskie

W Poznaniu rozegrano zaległy turniej IV rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na żużlu. W turnieju najlepsi okazali się reprezentanci Falubazu Zielona Góra, którzy zdobyli 45 punktów. Na drugim miejscu ukończyli zawody żużlowcy Stali Gorzów.

Zadowolony z postawy podopiecznych był szkoleniowiec zielonogórskiej młodzieży Andrzej Wnęk:

Najlepszym zawodnikiem Falubazu był Nile Tufft, który na poznańskim torze zdobył 14 punktów. A co zdaniem zielonogórskiego żużlowca jest jego atutem?

Na drugiej pozycji, z dorobkiem 30 pkt. gorzowska Stal, która była reprezentowana tylko przez dwóch zawodników Oskara Palucha i Oskara Hurysza. Obaj zdobyli po 15 punktów przy czym Hurysz pojawił się na torze sześć razy.