Czarni pokonują Relax i wskakują na czoło A-klasy

Czarni pokonują Relax i wskakują na czoło A-klasy Radio Zachód - Lubuskie

W meczu na szczycie drugiej grupy zielonogórskiej A-klasy piłkarze Czarnych Drągowina pokonali na wyjeździe Relax Grabice 2-1. Tym samym wskoczyli na zajmowane do tej pory przez rywali pierwsze miejsce w tabeli.

Pierwsi z gola cieszyli się goście. Po strzale Wojciecha Buczaka piłka odbiła się jeszcze od Piotra Macierzyńskiego, co oznaczało bramkę samobójczą. Niedługo, bo 10 minut później wyrównał Wojciech Naglik.

Tuż po przerwie gospodarze mogli pójść za ciosem, ale karnego po faulu na Nagliku nie wykorzystał Sebastian Gruszczyński. Swoje szanse wykorzystywali natomiast przyjezdni. W 72 minucie z dystansu z rzutu wolnego strzelał Mateusz Domański, a piłka wypadła bramkarzowi z rąk i wleciała do siatki. Końcowe minuty to nerwowa gra z obu stron, ale wynik nie uległ zmianie i goście z Mrągowiny wygrali 2-1 i objęli prowadzenie w lidze.