Skandal w meczu Zewu – zawodnik ze Świebodzina uderzony przez kibica!

Skandal w meczu Zewu - zawodnik ze Świebodzina uderzony przez kibica! Radio Zachód - Lubuskie

Skandal w meczu Zewu Świebodzin w 1 lidze. Na 3 minuty przed końcem wyjazdowego spotkania z Olimpem Grodków jeden z miejscowych kibiców uderzył zawodnika Zewu – Kamila Nogajewskiego.Mecz został przerwany, a niewykluczone, że zostanie zweryfikowany jako walkower dla świebodzinian – decyzje jednak podejmą tu odpowiednie organy ligowe.

Tymczasem o tym, co się wydarzyło opowiadał nam trener Mariusz Kwiatkowski zszokowany tym, co się stało. Kwiatkowski podkreśla, że cała sytuacja wydarzył się przy prowadzeniu Olimpu, a wynik meczu brzmiał wtedy 35-31 dla gospodarzy:

Udało nam się też dodzwonić do samego Kamila Nogajewskiego, który też mocno zdziwiony tym, co się stało mówił nam – jeszcze z Grodkowa – tak:

Nogajewski powiedział też Radiu Zachód, że nie wie, czy coś jeszcze będzie robił z tą sprawą np.: pozwie do sądu  napastnika. „Na razie chcę w ogóle wyjechać z Grodkowa i na spokojnie przemyślę temat”, powiedział nam gracz Zewu.