Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego strzeleckiej komendy zatrzymali prawo jazdy 24-letniemu kierowcy za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym. Mężczyzna pędził w Starym Kurowie z prędkością 119 km/h. Tłumaczył, że jechał tak szybko, ponieważ wyjechał z myjni i chciał, aby mokre auto szybko wyschło.
Jechał 160 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje „dziewięćdziesiątka”
Zielonogórska drogówka prowadzi kolejne działania w ramach kampanii „Po drodze nam do bezpieczeństwa”. Wczoraj policjanci kontrolowali prędkość kierowców na drogach...


















