Przylep lepszy od Ilanki. Zadecydowała końcówka

Przylep lepszy od Ilanki. Zadecydowała końcówka Radio Zachód - Lubuskie

M.Noskowicz

Piłkarze TS Masterchem Przylep wygrali z Ilanką Rzepin 2:1 w meczu 4. kolejki lubuskiej czwartej ligi. Wicelider tabeli dopisał kolejne zwycięstwo choć zwycięstwo zapewnił sobie dopiero w końcówce meczu.

Po pierwszej połowie bez bramek. W drugiej odsłonie przez długi czas „pachniało” bezbramkowym remisem. W 78 minucie Bartosz Kasik zdobył bramkę i Ilanka objęła prowadzenie. Wyrównał sześć minut później Patryk Jasiak. Zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył w 87 minucie Krzysztof Marczak, który miał po meczu duże powodu do zadowolenia:

Smutni byli goście, choć po meczu mieli sporo pretensji do arbitrów. Mówi jeden z piłkarzy Ilanki Marcin Adamczewski:

TS Masterchem Przylep umocnił się na drugim miejscu w tabeli. Podopieczni trenera Tadeusza Makowskiego mają w tej chwili 10 punktów. Ilanka z dorobkiem 5 punktów jest siódma.

W innych sobotnich meczach lubuskiej IV ligi Tęcza Krosno Odrz. wygrała z Arką Nowa Sól 4:1, Korona Kożuchów pokonała Carinę Gubin 1:0, Dąb Sława Przybyszów wygrał z Polonią Słubice 3:1, Odra Bytom Odrz. zremisowała ze Sprotavią Szprotawa 1:1. Takim samym wynikiem zakończył się mecz Syreny Zbąszynek z Lubuszaninem Drezdenko.