Falubaz gromi u siebie Spójnię Ośno

Falubaz gromi u siebie Spójnię Ośno Radio Zachód - Lubuskie

Falubaz Gran-Bud Zielona Góra wygrał 6-1 ze Spójnią Ośno Lubuskie w ostatnim przed własną publicznością meczu w 4 lidze.

To był tzw. mecz bez historii – Falubaz już po 9 minutach prowadził 2-0 po golach Okińczyca(2 min – głową, 9 min – z karnego). Wprawdzie Spójnie odpowiedziała karnym Bondaruka, ale Okińczyc w 42 minucie strzelił 3 gola i do przerwy było 3-1 dla miejscowych.

Falubaz w II połowie strzelił jeszcze trzy bramki i wygrał 6-1, a goście kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla jednego z nich za ostre pretensje do sędziego.

Falubaz mógł natomiast odnotować rekordową liczbę goli w sezonie – dziś to już 103! Do tego Mycan strzelił dwa gole i w sezonie król strzelców lubuskiej 4 ligi ma na koncie ich aż 30!