W związku z ogłoszeniem stanu epidemii, zielonogórski Urząd Miasta przypomina mieszkańcom o konieczności pozostania w domach. Departament Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, za pomocą systemu nagłośnienia, nadaje specjalne komunikaty.
Najlepsi zielonogórscy uczniowie otrzymali stypendia od prezydenta
132 uczniów z Zielonej Góry otrzymało stypendia za wybitne osiągnięcia w nauce. To coroczna nagroda od prezydenta miasta dla osób,...


















