wtorek, 23 czerwca 2026
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
Pokaż wszystko
Radio Zachód
  • WIADOMOŚCI
    • LUBUSKIE
    • GOŚĆ RADIA ZACHÓD
    • KRAJ I ŚWIAT
    • KULTURA
    • NA DROGACH
  • SPORT

    Gorzowskie podium na „Jancarzu”

    fot. Facebook/ZAP - Zbąszynecka Akademia Piłkarska

    Syrena Zbąszynek wycofuje się z IV ligi. Stal Sulęcin uratowana

    fot. pixabay.com

    Basket 4 Kids najlepszy w regionie w dwóch kategoriach

    fot. materiały Dozametu Nowa Sól

    Dozamet znalazł trenera na Dolnym Śląsku

    Dominika Skarupska siódma w strzeleckich MŚ juniorek

    Stal bez Holdera i Bednara

    fot. Facebook/Towarzystwo Pływackie Zielona Góra

    TP Zielona Góra tuż za podium międzywojewódzkich mistrzostw młodzików

    Zastal po finale: Na razie gorycz, ale wiemy, że zrobiliśmy wielką rzecz!

    PAP/Leszek Szymański

    Zastal pięknie i bohatersko walczył, ale to Legia została mistrzem!

  • MUZYKA
  • REPORTAŻ
    • REDAKCJA REPORTAŻU
    • STUDIO REPORTERÓW KUKUŁCZA 1
  • TV
  • MOTO
  • PODCASTY
  • RADIO
    • RAMÓWKA
    • LUDZIE RADIA
    • PATRONAT MEDIALNY
    • REGULAMINY
    • KONTAKT
  • REKLAMA
LOGO, Radio Zielona GóraLOGO, Radio Gorzów

SŁUCHAJ

Radio Zachód
  • WIADOMOŚCI
    • LUBUSKIE
    • GOŚĆ RADIA ZACHÓD
    • KRAJ I ŚWIAT
    • KULTURA
    • NA DROGACH
  • SPORT

    Gorzowskie podium na „Jancarzu”

    fot. Facebook/ZAP - Zbąszynecka Akademia Piłkarska

    Syrena Zbąszynek wycofuje się z IV ligi. Stal Sulęcin uratowana

    fot. pixabay.com

    Basket 4 Kids najlepszy w regionie w dwóch kategoriach

    fot. materiały Dozametu Nowa Sól

    Dozamet znalazł trenera na Dolnym Śląsku

    Dominika Skarupska siódma w strzeleckich MŚ juniorek

    Stal bez Holdera i Bednara

    fot. Facebook/Towarzystwo Pływackie Zielona Góra

    TP Zielona Góra tuż za podium międzywojewódzkich mistrzostw młodzików

    Zastal po finale: Na razie gorycz, ale wiemy, że zrobiliśmy wielką rzecz!

    PAP/Leszek Szymański

    Zastal pięknie i bohatersko walczył, ale to Legia została mistrzem!

  • MUZYKA
  • REPORTAŻ
    • REDAKCJA REPORTAŻU
    • STUDIO REPORTERÓW KUKUŁCZA 1
  • TV
  • MOTO
  • PODCASTY
  • RADIO
    • RAMÓWKA
    • LUDZIE RADIA
    • PATRONAT MEDIALNY
    • REGULAMINY
    • KONTAKT
  • REKLAMA
Radio Zachód
Strona główna LUBUSKIE

300 skontrolowanych losowo kierowców i wszyscy trzeźwi

Marek Poniedziałek Marek Poniedziałek
2020-01-03 15:15
Fot. Lubuska policja

Fot. Lubuska policja

Udostępnij na FacebookuUdostępnij na TwitterzeUdostępnij na telegramieUdostępnij przez WhatsappaEmail

Zielonogórska policja chwali kierowców. W ramach piątkowej akcji „Trzeźwy kierowca” funkcjonariusze skontrolowali trzeźwość prawie 300 kierowców. Żaden nie był pod pływem alkoholu – poinformowała rzeczniczka policji w Zielonej Górze Małgorzata Stanisławska.

Funkcjonariusze ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze kontrolowali trzeźwość kierowców na ul. Botanicznej.

„Wynik był bardzo satysfakcjonujący – nie zatrzymano żadnej osoby po alkoholu, co pokazuje, że prowadzone od kilku lat przez zielonogórskich policjantów działania prewencyjne i edukacyjne przynoszą zamierzone efekty”

– oceniła Stanisławska.

Rzeczniczka policji zauważyła, że „w miarę upływu czasu te kontrole spotykają się z coraz większą aprobatą społeczną. Dają one wymierne efekty – powodują eliminowanie z dróg kierujących po alkoholu, a także to, że coraz mniej takich osób decyduje się wsiąść za kierownicę” – dodała.

Stanisławska podkreśliła, że mieszkańcy Zielonej Góry i powiatu zielonogórskiego mają świadomość tych kontroli i wiedzą, że policjanci w ten sposób dbają też o ich bezpieczeństwo.

Tagi: Zielona Góra

Czytaj również

zdjęcie ilustracyjne/Pixabay
LUBUSKIE

Zielonogórzanka straciła ponad 100 tysięcy złotych. Dała się nabrać fałszywym doradcom

22 czerwca 2026

Ponad 100 tysięcy złotych straciła mieszkanka Zielonej Góry, która padła ofiarą oszustów podszywających się pod doradców inwestycyjnych. Kobieta znalazła w...

fot. Krzysztof Filmanowicz
LUBUSKIE

Zielonogórskie kluby sportowe apelują o stabilne finansowanie

22 czerwca 2026

Zielonogórskie kluby sportowe szkolą setki młodych zawodników i odnoszą sukcesy na arenach krajowych oraz międzynarodowych. Ich przedstawiciele podkreślają jednak, że...

fot. KMP w Zielonej Górze/Miejski Monitoring
LUBUSKIE

20-latek stracił prawo jazdy za jazdę motocyklem na jednym kole

22 czerwca 2026

20-letni mieszkaniec Zielonej Góry stracił prawo jazdy za jazdę motocyklem na jednym kole. Niebezpieczny manewr zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Do...

fot: M.Czechowska
LUBUSKIE

Wakacyjne atrakcje w zielonogórskiej bibliotece Norwida

22 czerwca 2026

Spotkania z pisarzami, gry planszowe oraz warsztaty plastyczne – to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowuje biblioteka Norwida na tegoroczne...

fot: P.Kozubaj
LUBUSKIE

Zielonogórska młodzież otrzymała stypendia kulturalne

22 czerwca 2026

Zielona Góra stawia na kulturę. W ratuszu odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów artystycznych dla muzyków, twórców literackich oraz przedstawicieli sztuk plastycznych....

Fot. Pałac w Starym Kisielinie - filia ZOK /FB
LUBUSKIE

Letnie potańcówki ponownie ożywią pałacowy park w Starym Kisielinie

22 czerwca 2026

Popularne potańcówki przy pałacu w Starym Kisielinie wracają także tego lata. Organizatorzy podkreślają, że bawią się na nich nie tylko...

najnowsze z Lubuskiego

Małgorzata Ragiel – dyrektorka CKZiU „Budowlanka” w Zielonej Górze

dr Maciej Tołwiński, wydział prawa i bezpieczeństwa Akademii im. Jakuba z Paradyża

Krośnieńskie korki uliczne

Przy ulicy Żagańskiej w Żarach powstanie mieszkanie wspomagane

Nowe boisko na rozpoczęcie wakacji w Lubsku

CUS żagańskiej gminy będzie funkcjonował w dwóch lokalizacjach

Gorzowskie podium na „Jancarzu”

Syrena Zbąszynek wycofuje się z IV ligi. Stal Sulęcin uratowana

Basket 4 Kids najlepszy w regionie w dwóch kategoriach

Dozamet znalazł trenera na Dolnym Śląsku

popularne

  • Prezydent Gorzowa Wlkp.: „Na wszystkie projekty usłyszeliśmy 'Nie'”

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
  • Gorzowskie podium na „Jancarzu”

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
  • Syrena Zbąszynek wycofuje się z IV ligi. Stal Sulęcin uratowana

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
  • Lubuskie Trójmiasto realizuje inwestycje za 44 miliony euro

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
  • Targi w twierdzy Kostrzyn

    0 udost.
    Udostępnij 0 Tweet 0
FACEBOOK
TWITTER
YOUTUBE
INSTAGRAM
RSS
LOGO, Radio Zachód, Informacje, Lubuskie, 103 i 106 FM

Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze "Radio Zachód S.A." w likwidacji w Zielonej Górze
Radio Zachód S.A.

ul. Kukułcza 1
65-472 Zielona Góra

  • BIP
  • Reklama
  • Formularz kontaktowy
  • Cookies i polityka prywatności
  • Archiwum
Copyright © Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze Radio Zachód S.A. 2022.
G-news logo
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
Pokaż wszystko
  • WIADOMOŚCI
    • LUBUSKIE
    • KRAJ I ŚWIAT
    • GOŚĆ RADIA ZACHÓD
    • KULTURA
    • NA DROGACH
  • SPORT
  • MUZYKA
  • REPORTAŻ
    • REDAKCJA REPORTAŻU
    • STUDIO REPORTERÓW KUKUŁCZA 1
  • TV
  • PODCASTY
  • REKLAMA
  • RADIO
    • RAMÓWKA
    • LUDZIE RADIA
    • PATRONAT MEDIALNY
    • REGULAMINY
    • KONTAKT
  • ZIELONA GÓRA
  • GORZÓW

Copyright © Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Zielonej Górze Radio Zachód S.A. 2022.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując przeglądanie wyrażasz zgodę na ich używanie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony Polityki prywatności.
Przejdź do treści
Otwórz pasek narzędzi Narzędzia ułatwień

Narzędzia ułatwień

  • Powiększ tekstPowiększ tekst
  • Zmniejsz tekstZmniejsz tekst
  • KontrastKontrast
  • NegatywNegatyw
  • Podkreślone linkiPodkreślone linki
  • Czcionka alternatywnaCzcionka alternatywna
  • Resetuj Resetuj