Mieszkańcy Zielonej Góry hucznie przywitali Nowy Rok. Już przed północą odpalano pierwsze fajerwerki, a w kulminacyjnym momencie od sztucznych ogni rozświetliło się całe miasto. Zobaczcie jak winny gród witał 2020 rok!
Zielonogórzanka straciła ponad 100 tysięcy złotych. Dała się nabrać fałszywym doradcom
Ponad 100 tysięcy złotych straciła mieszkanka Zielonej Góry, która padła ofiarą oszustów podszywających się pod doradców inwestycyjnych. Kobieta znalazła w...


















