Druga „Bitwa o wozy”

Władysław Dajczak, Patryk Maruszak, fot: Kamil Hypki

Wojewoda lubuski ogłosił drugą edycję akcji „Bitwa o wozy”. To akcja, która ma zwiększyć frekwencję w najbliższych wyborach. Te gminy, w których frekwencja będzie największa, dostaną wóz ratowniczo-gaśniczy dla strażaków z OSP.

Wojewoda Władysław Dajczak mówi, że ochotnicy z regionu mogą otrzymać nawet dwa nowoczesne wozy:

Komendant lubuskiej PSP Patryk Maruszak dodaje, że każda firma wsparcia strażaków-ochotników jest bardzo potrzebna:

Apel do strażaków z OSP o udział w akcji:

Exit mobile version