Z -16 da się wyjść: w derbach „AZS-ów” górą gorzowianki!

Z -16 da się wyjść: w derbach "AZS-ów" górą gorzowianki! Radio Zachód - Lubuskie

Koszykarki PolskiejStrefyInwestycji Enei Gorzów pokonały u siebie Eneę AZS Poznań 72:69 choć jeszcze na początku czwartej kwarty przegrywały różnicą 16 punktów.

Zespół z Poznania prowadził zresztą przez zdecydowaną większość spotkania, ale w czwartej kwarcie gorzowianki zaczęły konsekwentnie odrabiać straty i w ostatniej minucie wyszły na prowadzenie, którego już nie oddały. Mówi rozgrywająca PSI Enei, Dominika Owczarzak:

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów – Enea AZS Politechnika Poznań 72:69 (19:23, 17:24, 9:11, 27:11)

PSI Enea: Hurt 31, Matkowska 13, Owczarzak 9, Tichonienko 9, Michniewicz 6, Jones 4, Keller 0 (powrót do EBLK po 668 dniach!), Dźwigalska 0.

Dodajmy, że w pierwszej kwarcie halę opuścili najzagorzalsi kibice AZS, którzy wcześniej poprzez transparent i hasła wyrazili negatywny stosunek wobec trenera Dariusza Maciejewskiego i władz klubu. Do tematu wrócimy w poniedziałek.