Drugoligowi siatkarze Astry Nowa Sól po wygranej u siebie z Wilkami Wilczyn, tym razem zagrają w Gdańsku przeciwko Stoczniowcowi.
,,Koliberki” prezentują wysoką formę i prezes klubu Przemysław Jeton mówi o zgarnięciu całej puli w spotkaniu w Gdańsku:


















