Sporo w ostatnich kilkunastu dniach działo się w Czarnych Witnica.
W czwartoligowym klubie piłkarskim odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze, podczas którego na kolejną kadencję wybrano zarząd w niemal identycznym składzie co w poprzedniej. Prezesem pozostał Dariusz Nauman, który mówi, że poprzednie 4 lata były bardzo intensywne:
Tydzień temu nowy-stary zarząd zdecydował o zmianie trenera pierwszego zespołu. Po porażce z Piastem Czerwieńsk podziękowano za współpracę Radosławowi Bułgajewskiemu a w jego miejsce przyszedł Mariusz Janowiak, który w przeszłości prowadził już witnicką drużynę. Prezes Czarnych wyjaśnia dlaczego zmiana nastąpiła tuż przed końcem rundy jesiennej:


















