W czwartek w Paradyżu odbędzie się uroczyste rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu na Reportaż i Dokument Radiowy pod tytułem „Skarby Polskiej Kultury Narodowej”.
Wydarzenie ma na celu propagowanie twórczości nawiązującej do polskiej kultury i tradycji wśród dziennikarzy z całego kraju. Cezary Galek, sekretarz konkursu i reportażysta Radia Zachód, podkreśla, że nagrody trafią w ręce autorów najciekawszych reportaży. W tym roku napłynęło ponad 40 zgłoszeń z całego kraju:
Cezary Galek dodaje, że tego typu wydarzenia to doskonała okazja do tego aby zapoznać się z tym co mają do zaoferowania inni dziennikarze. Jak dodaje, spojrzenie na własną twórczość z innej perspektywy motywuje do podejmowania kolejnych zawodowych wyzwań:
Przypomnijmy, uroczysta gala konkursu „Skarby Polskiej Kultury Narodowej” odbędzie się jutro o godzinie 18.00.












![Uroczysta przysięga ochotników w Żaganiu [ZDJĘCIA] 10 fot. K.Gonera](https://zachod.pl/wp-content/uploads/2025/12/7b4733668507f243cafd65a9dbfc18bb_xl-350x250.jpg)







