We wtorek mecz Zastalu w lidze VTB nr 2, u nas ocena spotkania z CSKA

We wtorek mecz Zastalu w lidze VTB nr 2, u nas ocena spotkania z CSKA Radio Zachód - Lubuskie

Koszykarze Enei Zastalu BC Zielona Góra są od kilkunastu godzin w Kazaniu – jutro zagrają tam mecz nr 2 w tegorocznej lidze VTB. Tymczasem u nas „odgłosy” po pierwszym spotkaniu z CSKA Moskwa.

Zastal przegrał 71-105, Rosjanie przez część meczu grali bez specjalnej determinacji, Zastalowcy z kolei ambitnie walczyli. Do przerwy przegrywali 9 punktami, po 3 kwarcie już piętnastoma, a skończyło się 34-punktową stratą.

Mamy rozmowy po tym meczu z asystentem Olivera Vidina – Arkadiuszem Miłoszewskim:

Poza tym opowiada o meczu w Moskwie kapitan – Krzysztof Sulima:

Swoje przeżycia opisuje też debiutant w VTB, 19-letni Konrad Szymański, który zagrał przez 2 minuty i 15 sekund:

Mecz z Unicsem Kazań we wtorek o 18 czasu polskiego.