192 km/h miał na liczniku 59 – latek, który pędził S3. Maksymalna dopuszczalna prędkość na tej trasie wynosi 120 km/h. Kierowcę BMW namierzyli w minioną sobotę policjanci międzyrzeckiej drogówki.
Jechał 160 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje „dziewięćdziesiątka”
Zielonogórska drogówka prowadzi kolejne działania w ramach kampanii „Po drodze nam do bezpieczeństwa”. Wczoraj policjanci kontrolowali prędkość kierowców na drogach...


















