Amfiteatr w Łagowie gościł sympatyków kina na inauguracji 55. edycji Lubuskiego Lata Filmowego.
Będzie można obejrzeć około 200 produkcji z Polski i za granicy. Najlepsze filmy zostaną uhonorowane Złotymi, Srebrnymi i Brązowymi Gronami. Co roku najstarszy festiwal filmowy w Polsce odwiedza Grzegorz Potęga, wicemarszałek województwa lubuskiego:
Tuż przed galą udało nam się porozmawiać z młodą turystką z Wrocławia:
Lubuskie Lato Filmowe w Łagowie potrwa do końca tygodnia.


















