Trzech uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Gorzowie zajęło 2. miejsce na Finałach Krajowych STEM Racing Poland 2026! Młodzi ludzie zbudowali zespół i bolid Formuły 1.
To była półroczna ciężka praca – twierdzą Tymoteusz Sienkiewicz, Adam Przybylski i Łukasz Wawruszczak z zespołu HyperLine Racing Team.
Całe zawody przebiegały według ściśle opracowanego harmonogramu – komentuje Adam Przybylski.
Aktualnie uczniowie z Puszkina zbierają fundusze na wyjazd na Finały Światowe STEM Racing w Singapurze.
Szczegóły związane z działaniami młodych ludzi z zespołu HyperLine Racing Team i ich zbiórki na wyjazd na zagraniczne zawody dostępne są na ich profilu na Instagramie pod adresem Hyperlinert.
Polecamy
Wakacje dla uczniów i nauczycieli
Prawie 5 milionów uczniów w Polsce zakończyło dziś rok szkolny i rozpoczyna wakacje. Przed nimi dziewięć tygodni wypoczynku. Ale najpierw...
Czytaj więcejDetails