Dj’s Night Party to propozycja bytomskiego centrum kultury na powitanie wakacji. Dyskoteka zorganizowana zostanie jutro, czyli w piątek na miejscowych błoniach. Zaprasza Anna Badecka, dyrektor placówki.
Początek dyskoteki o dwudziestej pierwszej. Cztery godziny wcześniej, bo o siedemnastej, także na bytomskim błoniach, rozpocznie się festyn dla dzieci, również z okazji wakacji.
