Dj’s Night Party to propozycja bytomskiego centrum kultury na powitanie wakacji. Dyskoteka zorganizowana zostanie jutro (26 czerwca)na miejscowych błoniach.
Zaprasza Anna Badecka, dyrektor placówki.
Początek dyskoteki o dwudziestej pierwszej. Cztery godziny wcześniej, bo o siedemnastej, także na bytomskim błoniach, rozpocznie się festyn dla dzieci, również z okazji wakacji.

Polecamy
Historyczna dotacja na piąty etap rewitalizacji Bytomia Odrzańskiego
Ponad 15,5 miliona złotych unijnej dotacji otrzyma Bytom Odrzański na piąty etap rewitalizacji miasta, który będzie kosztował 3 miliony złotych...
Czytaj więcejDetails
























