Nowym członkiem zarządu Zielonogórskiego Klubu Żużlowego SSA został Rafał Prokopiuk. Będzie on pełnił także funkcję dyrektora zarządzającego.
Falubaz podaje, że do jego obowiązków będzie należał m.in. rozwój klubu w kwestiach organizacyjnych, a także rozbudowa sieci partnerów biznesowych.
Prokopiuk jest kojarzony z Amatorskim Klubem Sportowym Chóragan Zielona Góra, startował w zawodach dla żużlowców-amatorów. Pracował też przy obsłudze zawodów żużlowych.


















