Gmina Brzeźnica przygotowuje się do przetargu na wykończenie budynku powstającego Centrum Kultury Górali Bukowińskich. Samorząd otrzymał na ten cel ponad 800 tysięcy złotych dofinansowania.
Obiekt budowano etapami przez kilka lat. – Będzie to ważne miejsce dla mieszkańców kultywujących tradycję bukowińską. Brakuje nam już tylko przysłowiowej wisienki na torcie. Oczywiście dokładamy także własne pieniądze, aby móc zamknąć to zadanie – mówi wójt Artur Romejko:
Dodajmy, że wkład własny gminy to około 400 tysięcy złotych.


















