Jazda rowerem poprawia kondycję fizyczną, zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób serca, cukrzycy oraz otyłości. Rower to także środek transportu, który nie emituje spalin i hałasu. Swoją przygodę z rowerem można rozpocząć w każdym, nawet bardzo zaawansowanym wieku. Dziś przeszkodą jazdy rowerem, w wielu przypadkach, nie jest już niepełnosprawność. O szczegółach w dzisiejszej audycji…
Radiowieczór – 25.06.26
11 lipca w sercu Montmartre, w rejonie Paryża rusza wystawa obrazów polskich malarek i malarzy. Część z nich to Lubuszanie. Jak...


















