Czołowa czwórka była blisko. BC Swiss Krono przegrał ze Spójnią Stargard w MP U-13 Radio Zachód - Lubuskie

Koszykarze BC Swiss Krono Żary przegrali ze Spójnią Stargard 72:74 w trzecim meczu mistrzostw Polski U-13 rozgrywanych w Radomiu. Pierwszą kwartę żarski zespół wygrał 20:15, ale w drugiej lepsi byli rywale, którzy zwyciężyli 28:12. W trzeciej kwarcie wygrana BC Swiss Krono 17:14, ale w ostatniej lepsza Spójnia 23:17 i to zespół ze Stargardu awansował do czołowej czwórki, a BC Swiss Krono musi zadowolić się walką o piąte miejsce. Najwięcej punktów dla żaran zdobyli: Wojciech Urbaniak 28 i Alan Więckiewicz 21. O dzisiejszym spotkaniu mówi Tomasz Sobczak – trener żarskiej drużyny: