Siatkarze WKS Sobieski Arena Żagań zajęli siódme miejsce w drugoligowych rozgrywkach w sezonie 2022/23. Zespół prowadzony przez debiutującego w roli szkoleniowca Artura Wróblewskiego zgromadził 32 punkty i stracił do czwartej drużyny Konspolu Słupca tylko trzy punkty, dlatego trener Sobieskiego czuje niedosyt:
WKS Sobieski po sezonie: jest niedosyt, ale będą zmiany w zespole
- Marek Staniszewski

- Categories: SPORT
Powiązane treści
Ogólnopolskie wyróżnienie dla Zaboru
Sławomir Kordyjalik
25 czerwca 2026
Historyczna wizyta starosty z Międzyrzecza
Sławomir Kordyjalik
25 czerwca 2026
Dobiega końca remont nowej siedziby CUS żagańskiej gminy
Krzysztof Gonera
25 czerwca 2026
Ruszył nabór wniosków na stypendia dla żagańskich uczniów
Krzysztof Gonera
25 czerwca 2026
Do AZS-u dołączyła siatkarka z przeszłością w II lidze
Jakub Lesiński
24 czerwca 2026
Stal w finale MMPPK
Jakub Lesiński
24 czerwca 2026