Gmina Sulęcin zakończyła wielomilionową inwestycję

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Gmina Sulęcin zakończyła przebudowę instalacji odprowadzającej wody opadowe i ścieki. To ostatni etap dużego projektu związanego z rozbudową i przebudową całej infrastruktury sanitarnej na terenie miasta. Całość prac to ponad 51 milionów a zadanie trwało prawie 6 lat. 

– Remont podzielony był na kilka etapów – mówi burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart:

Dodajmy, że w ramach projekt zmodernizowano również stację uzdatniania wody. 

Exit mobile version