Dzień Ziemi z żagańskim klubem rowerowym

fot. K.Gonera

fot. K.Gonera

Stowarzyszenie Turystyczne Ogniwo zaprasza na sobotnie aktywne obchody Dnia Ziemi. Tegoroczne wydarzenie organizowane jest wraz z Fundacją Sigma. Zaplanowano między innymi wycieczkę rowerową z regionalistą.

– Chcemy jak na cyklistów przystało spędzić ten czas aktywnie. Przeprowadzimy między innymi dwie wycieczki rowerowe – mówi prezes stowarzyszenia Grzegorz Kołodziejski:

– Na terenach Muzeum Obozów Jenieckich jak co roku będzie sporo atrakcji. Nie zabraknie konkursów i zabaw – podkreśla Grzegorz Kołodziejski:

Dodajmy, że podczas wydarzenia odbędzie się także charytatywny kiermasz ciast.

Exit mobile version