Lechia U-15 wygrywa w deszczu

Lechia U-15 wygrywa w deszczu Radio Zachód - Lubuskie

Młodzi piłkarze Lechii Zielona Góra wygrali z Odrą Opole 3-1 w kolejnym meczu Centralnej Ligi Juniorów U-15.

Do przerwy był remis 0-0, a w I połowie mecz był wyrównany, nie było za bardzo sytuacji bramkowych i generalnie nie był to ciekawy pojedynek.

W drugiej części spotkania podopieczni Huberta Więckowskiego ruszyli do ataku i szybko wypunktowali gości.

Najpierw po składnej akcji zespołu Hubert Smyrak trafił na 1-0. Potem Smyrak po faulu opolan podwyższył na 2-0 z karnego.

Ostatnią bramkę dla Lechii strzelił Piotr Horożaniecki po kolejnej dobrej akcji zespołu.

Na koniec Lechiści popełnili błąd i po ręce jednego z nich opolanie zdobyli honorowego gola.

Trener Lechii Hubert Więckowski:

Strzelcy goli dla Lechii – H.Smyrak i P.Horożaniecki:

Lechia awansowała na 4 miejsce w tabeli CLJ U-15, a za tydzień gra z ostatnim w tabeli Olympic Junior Wrocław.