Piłkarska reprezentacja Polski przegrywa w Pradze z Czechami 0:2 w meczu grupy E eliminacji mistrzostw Europy.
Bramkę już w pierwszej minucie zdobył Ladislav Krejčí. Na 2:0 w trzeciej minucie podwyższył Tomáš Čvančara.

Piłkarska reprezentacja Polski przegrywa w Pradze z Czechami 0:2 w meczu grupy E eliminacji mistrzostw Europy.
Bramkę już w pierwszej minucie zdobył Ladislav Krejčí. Na 2:0 w trzeciej minucie podwyższył Tomáš Čvančara.