Chłopaki z SKMu Zastalu: Finał MPP to wielki sukces, ale po ostatnim meczu trochę smutno było…

Chłopaki z SKMu Zastalu: Finał MPP to wielki sukces, ale po ostatnim meczu trochę smutno było... Radio Zachód - Lubuskie

Koszykarze SKMu Zastalu Zielona Góra zajęli 2 miejsce w finałowym turnieju o Młodzieżowy Puchar Polski. W finale przegrali wysoko z Exact Systems Śląskiem Wrocław 60-96, a o wszystkim zdecydowała I kwarta, którą zagrali bardzo źle i przegrali ją 28 punktami.

SKM został po swoim finale w Lublinie i oglądał finał dorosłego PP, w którym Trefl Sopot pokonał Start Lublin, a w poniedziałek przed południem ruszył w całodniową podróż pociągiem do Zielonej Góry.

Zanim panowie ruszyli dwóch poprosiliśmy do telefonu.

Rafał Szpakowski to jeden z liderów zespołu – trafił nawet do najlepszej piątki finałów MPP:

Czołowym graczem SKMu Zastalu jest też Tobiasz Dydak, który mówił nam, skąd wziął się tegoroczny sukces SKMu:

Za 2 tygodnie Zastal zgra w finałach mistrzostw Polski do lat 19 – tam będzie szansa na zrewanżowanie się Śląskowi…