Lider pokazał siłę

Lider pokazał siłę Radio Zachód - Lubuskie

W kolejnym meczu Tauron 1 Ligi siatkarze Olimpii Sulęcin przegrali u siebie z liderem rozgrywek Exact Systems Norwidem Częstochowa 0:3 (15:25, 18:25, 19:25)

Gospodarze nie byli faworytem spotkania, ale i tak kibice wypełnili szczelnie halę przy ul. E.Plater w Sulęcinie licząc na niespodziankę. Tej jednak się nie doczekali bo przyjezdni pokazali, że nie przypadkowo zajmują 1 miejsce w ligowej tabeli.

W pierwszym secie gospodarze dotrzymywali kroku rywalom tylko na jego początku. W drugim wyrównana walka trwała nieco dłużej. Ataki środkiem przynosiły jednak skutek tylko do stanu 9:9. W tym momencie częstochowianie zdobyli 4 punkty z rzędu i od tej pory kontrolowali przebieg gry. Nie inaczej było w trzecim, ostatnim, secie, choć w samej końcówce dzięki kapitalnym zagrywkom Grzegorza Turka gospodarze obronili 4 meczbole.