Diamentowe, szmaragdowe, złote i srebrne gody – zielonogórskie małżeństwa zostały uhonorowane dziś w Filharmonii Zielonogórskiej za długoletnie pożycie małżeńskie. Prezydent Zielonej Góry wręczył odznaczenia ponad 100 parom. Podczas uroczystości Janusz Kubicki wraz z małżonką, Agatą Wiśniewską-Kubicką także otrzymali wyróżnienie za 25 lat wspólnego pożycia:
Małżonkowie odznaczeni za długie pożycie [ZDJĘCIA]
- Bartosz Schaefer

fot. Bartosz Schaefer
- Categories: LUBUSKIE
- Tags: TEMAT DNIA
Powiązane treści
Finał ćwiczenia "Home run" z udziałem brytyjskich studentów w Żaganiu [ZDJECIA]
Krzysztof Gonera
28 czerwca 2026
Politycznie o stosunkach z Ukrainą
Kamil Hypki
28 czerwca 2026
Sukces pracowników Radia Zachód i Radia Zielona Góra na festiwalu "Stachuriada"
Piotr Kuśnierz
27 czerwca 2026
Gorzowianie z 2 miejscem w STEM Racing Poland!
Piotr Wiśniewski
27 czerwca 2026
„Lokomotywa” Brzechwy tematem muralu
Sławomir Kordyjalik
27 czerwca 2026
Międzyrzecka oświata dofinansowania
Sławomir Kordyjalik
27 czerwca 2026