Nerwowy remis

Nerwowy remis Radio Zachód - Lubuskie

Chynowianka Zielona Góra zremisowała u siebie z Zorzą Port 2000 Mostki 2-2 w meczu otwierającym nowy sezon w grupie pierwszej zielonogórskiej Klasy A.

Całe spotkanie było wyrównane, choć do przerwy bez bramek. Więcej emocji i co ważniejsze gole mieliśmy w drugiej połowie.

W 52 minucie zamieszanie w polu karnym po stałym fragmencie gry wykorzystał Sebastian Janik i Zorza prowadziła. Kilkanaście minut później wyrównał jednak Kamil Jasiński z rzutu karnego, choć jeszcze chwilę wcześniej sędzia zasygnalizował rzut rożny.

Sporo emocji i brutalności mieliśmy w ostatnich minutach. W 84 minucie na 2-1 dla goście strzelił kapitan Dawid Szymkowiak. I gdy wydawało się, że Chynowianka zakończy mecz z niczym niemal w ostatniej akcji trafienie zaliczył Maciej Marczak: